8 Marsi te “Corner Comedy Club”

Zgjidhni mbrëmjet tuaja të preferuara dhe bashkohuni me ne për netë të bukura, gazmore dhe plot hare !

8 MARS – Sekrete Anonime me Arlindën – 21:30

Për rezervime dhe informacion: +355684828588 / WhatsApp / DM.

Date

08/03/2023
Aktivitete të Përfunduara

Time

21:30

Location

Corner Comedy Club
QR Code

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *