Search
Close this search box.

“Bike Fest 2024”

Edicioni i 4-të i Festivalit të Bicikletave në kryeqytetin më të përfolur të Ballkanit po afrohet! Bashkohuni me ne në datë 1 Qershor tek @piramida_tirana për të festuar së bashku Ditën Botërore të Biçikletës! 🎉 Përgjatë panairit do të njiheni me dyqanet më të mira të biçikletave, do të gjeni aksesorë modern, biçikletat më të fundit, dhe një show spektakolar që nuk duhet humbur.
Në 1 Qershor, bicikleta do të jetë kryefjala e ditës!

KUSH VJEN ME BIÇIKLETË, PIJET I KA FALAS!

Date

01/06/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

17:00

Location

Piramida, Tirane
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart