Search
Close this search box.

D Live te Destil Creative Hub

Këtë Dhjetor 2022, Destil lançon D Live, takimin e ri të së enjtes mbrëma ku do të mund të dëgjoni muzikë live me mundësinë për të provuar menunë tonë të re të përgatitur me produkte vendase! Kuruar përmes një rrjeti muzikantësh nga Shqipëria dhe Kosova, D Live krijon një një skenë me në sfond bulevardin tonë. Ju presim çdo të enjte duke filluar nga kjo! Ora 20:00

Të ftuar: AJS @albanianjazzsociety_

🎹 E-Piano: Gent Rushi @gentrushi
🎷 Sax + Flute: Ermal Rodi @rodi.jazz
🥁 Drums: Emiljan Dhimo @dhimoemiljan

Tags: ,

Date

08/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

21:00

Cost

Hyrje e lire

Location

Destil Creative Hub
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart