E merkura ne The Jack Tirana me A.Gjoka & E.Deda

E mërkura po troket.. tok-tok.. Sandër Gjoka vjen në Jack!😍
E mirëpresim edhe këtë mesjavë me shumë padurim e dashuri Sandrin, për t’u bashkuar në skenë si zakonisht me mikun dhe kolegun e tij të mirë, Ton Dedën!♥️ Ne ndërkohë, do jemi gati si gjithmonë, për të shijuar muzikën super të mirë nga dy legjendat e skenës..🤘🏼
Ju mirëpresim miq, për një tjetër natë të magjishme në Jack’un tonë të ëmbël..♠️🥰
E mërkurë/ Wednesday
20:30 – 23:00
@the.jack.tirana

Tags: ,

Date

14/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:30
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart