Search
Close this search box.

Edicioni i 62-të i Festivalit Mbarëkombëtar të Këngës për Fëmijë – Shkodër

Edicioni i 62-të i Festivalit Mbarëkombëtar të Këngës për Fëmijë – Shkodër, Albania, ju pret në Shkodër🤩 në datat 30 dhe 31 maj dhe nata finale më 1 qershor, pranë Teatrit Migjeni, Shkodër. 🤩

Date

30/05/2024 - 01/06/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

18:00 - 18:00

Location

Teatri Migjeni Shkoder
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart