Search
Close this search box.

Ekspozita “Ballo me maska” nga Ilir Bala te Galeria FAB

Të nderuar miq, Galeria FAB ka kënaqësinë t’ju ftojë në hapjen e ekspozitës personale të artistit  ILIR BALA “BALLO ME MASKA”

Në kujdesin e Prof. Najada Hamza & Ardian Kapo

Dt. 9 janar, ora 19.00

Kohëzgjatja, 9 janar –  18 janar 2023

Galeria FAB

Universiteti i Arteve

Tiranë, Rr. I. Rrugova, nr. 22

Orari: 10:00 – 13:00 dhe 18.00- 20:00

Date

09 - 18/01/2023
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00 - 19:00

Location

Galeria Fab
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart