Ekspozita “The shape of absence” nga Artan Marku te Galeria “Gurgur” Petrelë

Këtë të martë më 7 maj, në orën 18:30, në galerinë Gurgur @gurgur.gallery hapim ekspozitën e Artan Markut, skulptorit të njohur shqiptar.

Jeni te ftuar te gjithe dhe hyrja eshte falas.

Date

07/05/2024 - 02/06/2024
Në zhvillim

Time

18:30 - 18:30

Location

"Gurgur Gallery" Petrele
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart