Festa e Vitit te Ri te Movenpick me Eugent Bushpepa

Le të përshëndesim vitin 2022 duke krijuar momente të pa harrueshme së bashku! 🫶🏻✨

Le të ngremë gotat dhe të përjetojmë magjinë e fishekzjarreve! 🎆

Bëni tani rezervimin tuaj për të mos humbur:
✨Zërin e mrekullueshëm të Eugent Bushpepës
✨Shijet dhe aromat fantastike të menusë tonë
✨Krijimin e momenteve më të bukura të këtij viti dinamik!

NE KRIJOJMË MOMENTE! 🤍

☎️Rezervo tani në: +355 69 601 1181
📧: fiona.laci@movenpick.com

Tags:

Date

31/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:00

Location

MovenPick Hotel Lalz
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart