Search
Close this search box.

Filmi “Bota nuk është ende gati” te “Tek Bunkeri” Tiranë

Probleme dhe Paragjykime!

“Bota Nuk Është Gati” – një film me metrazh të shkurtër nga regjisori i ri, Alfredo Shabani.

Shfaqja e filmit dhe një bisedë rreth tij do të zhvillohet më 14 Qershor në orën 20:00.

Ju mirëpresim të gjithëve!

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

14/06/2024

Time

20:00

Location

Tek Bunkeri
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart