Koncert nga “Ansambli Popullor” te TKOB

Kalendari Artistik i muajit mars i dedikohet 🌷 fuqisë së gruas mishëruar në metamorfozën e ngjyrave të pranverës 🌸 dhe gërshetuar me:

🔸Kujtimet e pĂ«rjetimet e thella nĂ« “muzgun” e unit tĂ« vet

🔸Kthimin në vendlindje të asaj që kishte munguar prej kohësh

🔸Traditën kulturore shqiptare të tejçuar përtej kufijve

🔸Edukimin e të bukurës që në rrënjët e saj

Date

17/03/2023
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00

Location

Teatri i Operas dhe Baletit
QR Code

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *