Koncert nga këngëtari italian Diodato në Tiranë

Në datën 7 qershor do të “bëjme zhurmë” në Sheshin Italia!
🎤Diodato, fitues i festivalit te muzikës italiane Sanremo me këngën Fai Rumore dhe fitues i dy cmimeve prestigjoze David të Donatello-s 🏆vjen në Tiranë me një super koncert❗️
Java e Kulturës Italiane sjell në Tiranë një koncert të paharrueshëm e plot surpriza 🔥

HYRJA E LIRË‼️

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

07/06/2024

Time

20:00

Location

Sheshi "Italia" Tirane
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart