Mbrëmje koncertore prag Krishtlindjesh në TKOB

🎼Oratorio de Noel”, Op. 12, nga Camille Saint-Saëns, njohur gjithashtu si Oratorio i tij i Krishtlindjeve, një vepër e ngjashme me kantaten e realizuar për solistë, kor, organo, tela dhe harpë.

Ju mirëpresim më 23 Dhjetor, ora 18:00 në Hollin Koncertor.

🎟Biletat shiten në sportelin e #TKOB.
🎟Bileta kushton 500 lekë.

Tags:

Date

23/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

18:00

Cost

500 leke

Location

Teatri i Operas dhe Baletit
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart