Search
Close this search box.

Muzikë live nga Erigena te “Torelli Lounge” Elbasan

Në kuadër të “Women’s Week” java e grave dhe vajzave, e Premtja 24 Maj në darkë vjen me Muzikë live. E ftuar speciale @erigena.b këngëtare shumë e talentuar dhe skenike..

Hyrja falas dhe për të gjitha vajzat shotsa free..
Tel 0693595533 🫡

Date

24/05/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:00

Location

Torelli Lounge Elbasan
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart