Search
Close this search box.

Muzikë live nga Xhesika Polo te “Sunset Lounge Bar” Vlorë

Me ambiente të reja, më shumë argëtim, ushqim dhe muzikë të mirë! Ju presim për të festuar në 14 qershor 😍
📞 +355692730230
📍 Lungomare, Vlorë

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

14/06/2024

Time

21:00

Location

"Sunset Lounge Bar" Vlorë
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart