Search
Close this search box.

Nata e Vitit te Ri te M’Shijon Shkoder

Bashkohuni me ne !
Presim orën 00:00 së bashku duke provuar menunë tonë të natës së ndërrimit të viteve, duke kërcyer, kënduar dhe duke u argëtuar!

Ju presim me datë 31 Dhjetor në orën 20:30

M’shijon si gjithmon ofron për ju mbrëmje magjike nën tingujt e dhuruar nga
Florent Abrashi & Band !

Për informacione dhe rezervime ju lutem na kontaktoni në 0694844303

Jemi në limitin e rezervimeve , prandaj nxitoni të bashkoheni me ne për të kaluar një natë të paharrueshme!

Te M’shijon 2023 shijon më shumë!

Ju mirëpresim ! 🎊🥂

Tags: ,

Date

31/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

00:00

Location

M'Shijon Shkoder
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart