“Pasaporta” nga Enver Petrovci në sallën “Black Box”

🅿️REMIERË “PASAPORTA” NGA ENVER PETROVCI
Me aktorët Altea Alushi dhe Amri Hasanlliu
🔴E hene-E marte-E merkure

🔴ORA 19:00

🔴Salla BLACK BOX (Akademia Arteve)

🔴REZERVONI 069 642 7767

Tags:

Date

24 - 26/10/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00 - 19:00

Location

Salla Black Box
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart