“Picnic & music” me Eranda Libohova, Urban Band, DJ Abelomania në Gramsh

Ne kuader te promovimit te vëndëve më të bukura qe na rrethojnë,
kësaj radhe ju ftojme per nje fundjave relaksuese me
🗓 4 maj në 📍 Liqenin e zambakëve, Gramsh!

Një dite plot diell, aktivitete, argetim, muzike, kulinari e zones, etj
Me mbeshtetjen e Bashkise Gramsh @besian_ajazi
dhe me pjesmarrjen e
@erandalibohova
@urbanband
@abelomania
fundjava nuk do jete si gjith te tjerat!

Date

05/05/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

12:00

Location

Gramsh
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart