Search
Close this search box.

Premierë dokumentari: Vala e re

Premierë dokumentari: Vala e re

Me 13 shkurt, BIRN Albania ka kënaqësinë t’iu ftojë në Qendrën e Artit Agimi në orën 18:00, për shfaqjen premierë të dokumentarit “Vala e re”, një prodhim i Rrjetit Ballkanik të Gazetarisë Investigative në Shqipëri në bashkëpunim me Barraka Productions dhe regjisorin Elton Baxhaku, i cili vjen si një përpjekje për të kuptuar dhe shpjeguar arsyet dhe faktorët që po i shtyjnë qytetarët shqiptarë të emigrojnë jashtë vendit.

Date

13/02/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

18:00 - 20:00

Cost

Hyrje e lirë

Location

Qendra e Artit "Agimi"
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart