Sofra Tiranase 2024

Pritjes i erdhi fundi! Tashmë biletat për eventin Sofra Tiranase 2024 janë në shitje!
10 Maj 2024, Pallati i Kongreseve
Në këtë event interpretojnë këngëtarët e mirënjohur:
1- Marsela Çibukaj
2- Anxhela Peristeri
3- Gena
4- Shkëlzen Jetishi & Zenel Doli
5- Pajtim dhe Elisa Struga
6- Valbona Mema
7- Vani Gjuzi
8- Stivi Boka
9- Iris Bega
10- Enkelejda Arifi
11- Bledar Mbroci
12- Çim Rexha
13- Ilir Tafaj
Dhe Ansambli i Valleve Popullore Shqiponja
Ora 17:00 Koktejl për të gjithë spektatorët
Ora 19:00 Koncerti festiv
Biletat i gjeni pranë Pallatit të Kongreseve çdo ditë gjatë orarit 12:00 – 19:00, tek pika e shitjes tek Selvia, dhe nëpërmjet kontaktit 069 205 2444.
Ju mirëpresim!

Date

10/05/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

17:00 - 21:00

Cost

Me biletë

Location

Pallati i Kongreseve
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart