Stand up Comedy “Politikisht jokorrekt” te “Corner Comedy Club” Tiranë

Mos e humbisni Antonin të Hënën dhe të Martën me “POLITIKISHT JOKORREKT” !

29 dhe 30 Janar – Ora 21:30

Hyrja kushton vetëm 400 lekë !

Rezervoni tavolinën tuaj në +355684828588 / WhatsApp / DM.

Date

29 - 30/01/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

21:30 - 21:30

Cost

400 leke

Location

Corner Comedy Club
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart