Teatri “Nje dasme e hatashme” te Teatri i Korces

DASMA E HATASHME DREJT KORÇËS, PAS SUPERSUKSESIT NË ELBASAN, DURRËS, TIRANË DHE BERAT.

👉TË SHTUNËN DHE TË DIELËN DATË 1️⃣8️⃣ DHE 1️⃣9️⃣ MARS,

⏰ 1️⃣9️⃣ : 0️⃣0️⃣

NË TEATRIN 📍 A. Z. ÇAJUPI, KORÇË. MOS E HUMBISNI ME ASGJË KËTË KOMEDI TË ÇMËNDUR.

PËR BILETËN TUAJ TELEFONONI NË 📲 0699115131

Date

18 - 19/03/2023
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00 - 19:00

Location

Teatri Korçë
QR Code

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *