Teatri për fëmijë “E bija e hënës dhe e diellit” te Liceu Artistik “Jordan Misja” Tiranë

Të dashur miq të vegjël të Teatrit të Kukullave!✨

Këtë fundjavë vjen për të gjithë ju fëmijë në sallën “Tonin Harapi” në Liceun Artistik “Jordan Misja” shfaqja ” E bija e hënës dhe Diellit “, një shfaqje e cila është mbështetur mbi përrallat e moçme Shqiptare të autorit Mitrush Kuteli:

” E bija e hënës dhe Diellit “😍

17 Shkurt , E Shtunë Ora 10 : 30 ,11 : 30⏲
18 Shkurt , E Dielë , Ora 10 : 30 , 11 : 30 ⏲

Vjen si një shfaqje e ndërtuar me kukulla e skenografi tepër speciale, për t’ju a kthyer shfaqjen jo vetëm në argëtim por edhe në edukim për vlerat, trimërinë besën etj.
Ju ftojmë fëmijë që ti kalojmë bashkë festat me premierën më të fundit të këtij teatri !
Ju njoftojmë se biletat mund të tërhiqen vetëm pranë Liceut artistik “Jordan Misja” çdo të shtunë dhe të diel nga ora 09:00-12:00. Nr. Cel 0694466699
Ju falenderojmë per mirëkuptimin.
Çmimi i biletës : 100 Lekë

Date

17 - 18/02/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

10:30 - 11:30

Location

Liceu Artistik Jordan Misja
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart