Teatri për fëmijë “Vitaminat e jetës” te Liceu Artistik “Jordan Misja” Tiranë

Të dashur miq të vegjël të Teatrit të Kukullave!✨

Teatri i Kukullave ju fton të ndiqni shfaqjen: “Vitaminat e Jetës”, ku përmes një udhëtimi të këndshëm do kënaqemi pafund duke mësuar rreth vlerave ushqimore që secilit prej nesh i duhen !

Vetëm këtë të dielë në Sallën “Tonin Harapi” në Liceun artistik “Jordan Misja” do të ndiqni:

Shfaqja “Vitaminat e Jetës” 😍

19 Maj , E Dielë, Ora 10 : 30 , 11 : 30 ⏲

Mesazhet e bukura që përcjell vepra janë të provuara. Humori dhe magjia skenike e kësaj shfaqjeje janë të garantuara.
Ju njoftojmë se biletat mund të tërhiqen vetëm pranë Liceut artistik “Jordan Misja” çdo të shtunë dhe të diel nga ora 09:00-12:00. Nr. Cel 0694466699
Ju falenderojmë per mirëkuptimin.
Çmimi i biletës : 100 Lekë

Tags:

Date

19/05/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

10:30

Cost

100 lekë

Location

Liceu Artistik Jordan Misja

Organizer

Teatri Aleksandër Moisiu
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart