Search
Close this search box.

Teatri “Shfaqja qe shkon ters” te Teatri i Korces

KOMEDI❗️
🎭Teatri i të rinjve🎭
“SHFAQJA QË SHKON TERS”

📍Njê komedi simpatike, plot situata , karaktere dhe humor vjen per të gjithë të rinjtë dhe jo vetëm.

↪️Ju ftojmë ta shijoni në:
🗓27-28-29 Janar
🕖Ora 19:00

☎️Rezervo biletên nê 0699115131

Date

27 - 29/01/2023
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00 - 19:00

Location

Teatri Korçë
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart