🥂 Eventi special i Krishtlindjes në Mövenpick!

🎁 Mbylli sytë dhe ndjeje aromën e çdo pjate. Shijo ingredintët e përzgjedhur me kujdes në fermën tonë! Dëgjo zërin e Renisit dhe batutat e Besit.

Imagjinata nuk e arrin shumëllojshmërinë e emocioneve të darkës në vigjiljen e Krishtlindjes në Mövenpick. Ne krijojmë momente për ty, në Mövenpick!

🎇 Çfarë të prisni nga kjo mbrëmje magjike?
• Renis Gjokën
• Bes Kallakun
• 9 pjata gatuar shijshëm
• Surpiza për fëmijët

Fëmijët 0-3 vjeç hyrje pa pagesë. Fëmijët 4-12 vjeç pagesë 50%.

📋 Kurioz për menunë? Kontaktoni:
📞: +355 69 601 1181
📧: fiona.laci@movenpick.com

Tags:

Date

24/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:00

Location

MovenPick Hotel Lalz
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart