Search
Close this search box.

E shtuna ne M’Shijon Shkoder

Ju presim edhe ne kete te shtune , date 17 dhjetor, ora 20:30
Se bashku me :
@btopcija
@daniel_prendi
@mark_ujka
@flory_martini

Nen atmosferen e pritjeve te festave, premtojme po ashtu atmosfere te tille, festive, ushqim te mire, muzike , kercim dhe kendim.
Ju merrni vetem energjine me vete , per te tjerat kujdesemi ne.

Ju mirepresim si cdo here , edhe kete here!
@mshijon_ shijon me ju !

Tags: ,

Date

17/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:30

Location

M'Shijon Shkoder
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart