Ekspozita “Dreams within a dream” nga Nazmi Hoxha te “COD Kryeministri”

📌 Nazmi Hoxha, mjeshtri i madh i kompozimeve, peizazheve, nudove dhe portreteve, sjell për herë të parë në #COD pjesëza të ndryshme ëndrrash brenda një ëndrre të madhe arti.

đź—“ Hapur pĂ«r publiku 10 prill – 10 maj 2024

Date

10/04/2024 - 10/05/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00 - 19:00

Location

COD Kryeministri
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart