Search
Close this search box.

Festivali “Self o’clock” te Sheshi “Italia” Tiranë

Se shpejti starton SELF O’CLOCK; Java dedikuar kujdesit ndaj vetes! Ejani të bëheni pjesë e një experience të paharrueshme! Java do të nisë në 27 Maj në @nikos.dance.academy me konsulta e trajtime me @phoenixphysioclinic e më pas në fundjavë në Sheshin ITALIA ku do organizojmë Zumba me @niko.spiro, Live Concert me @georgeorjoe , Yoga me @yoga_nataraja.al, kercime per femije me @sportdance.al , social dance, dhurata e lojra si dhe muzike te bukur nga @mr.oni_dj . Hyrja FREE çdo pasdite në 30&31 Maj si edhe ditën e 1 Qershorit për të festuar së bashku.. si gjthm në Sheshin Italia!

Date

30/05/2024 - 01/06/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

18:00 - 15:00

Location

Sheshi "Italia" Tirane
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart