“Kodikët e Retros” në Berat

✨Kodikët e Retros✨
Këtë herë do të jemi në Berat 🤩, për të ngjyrosur me magjinë RETRO qytetin e një mbi një dritareve🪟dhe për të shënuar fillimin e aventurës verore! ☀️
Bashkohuni me ne në datat 10-12 Maj për një eksperiencë të mrekullueshme, ku mund të eksploroni një koleksion klasik të mjeteve të viteve ‘60-‘70-‘80 🚗, të personalizoni targat tuaja, dhe të festoni deri në orët e vona të mbrëmjes 💃🕺, duke i kthyer këto ditë në të paharrueshme!
Mos humbisni as paraditet dedikuar vogëlushëve 👧🏻👦🏻, me lojra ⚽️, pikturime fytyrash 👩‍🎨,e shumë surpriza të tjera! 🙊
Ju presim tek Porta e Pashait dhe Bulevardi Republika për të ndarë së bashku këto eksperienca të paharrueshme! 🥳

Date

10 - 12/05/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

18:00 - 19:00

Location

Berat
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart