Mbremje festive te Hotel Boutique Kooperativa Pogradec

Me rastin e Dites se Flamurit dhe festes se Çlirimit te Shqiperise , ju mirepresim per te festuar 3 dite rresht ne barin e hotelit tone per nje mbremje “ Kuq e Zi” !! 🔴⚫️🔴⚫️
Nata e trete 28 nentor me @ermionitopciu .

Date

28/11/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:00

Location

Boutique Hotel Kooperativa Pogradec
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart