“Mbremje poetike” te COD

Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Poezisë, Qendra për Hapje dhe Dialog #COD organizon konkursin e krijimtarisë për tekstin poetik. Nëpërmjet një thirrjeje të hapur në rrjetet tona sociale në muajin shkurt, të rinj të talentuar aplikuan me poezitë e tyre.

Shpallja e fituesve do të bëhet më 20 mars, ora 17:00, gjatë një mbrëmjeje poetike, nga një juri e përzgjedhur. Fituesve të tri vendeve të para do t’u dhurohet një kolanë botimesh nga një autor bashkëkohor, përzgjedhur nga #COD. 📚

Date

20/03/2023
Aktivitete të Përfunduara

Time

17:00

Location

COD Kryeministri
QR Code

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *