Search
Close this search box.

Muzikë live nga Megi Laska te “Aromë Deti Restorant” Qerret, Kavajë

Mbrëmja e së Shtunës ju pret me Megi Laska dhe me në Tastierë Emiljan Mesitin. Ju mirëpresim 🙌🏻

Për rezervime na kontaktoni:
📞+355 69 243 9395
🌍 www.aromedeti.com
📍Qerret, Kavaje

Date

01/06/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:30

Location

"Aromë Deti Restorant" Qerret, Kavajë
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart