Nata e Krishtlindjeve ne M’Shijon Shkoder

Festojmë se bashku Krishtlindjen 🎊
24 Dhjetor ora 20:30 🎊
M’shijon Wine bar & restorant
ofron super mbremje me menu speciale dhe muzike live nga
Rezarta Smaja & Band 🎉

Per informacion ne lidhje me menune e nates , si dhe per çmimin, ju lutem na kontaktoni ne 0694844303
Rezervo tani sepse vendet jane te limituara!
M’shijon shijon me shume me ju!
Te gjithe bashke ! 🎊

Tags: ,

Date

24/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

20:30

Location

M'Shijon Shkoder
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart