“Nëntokë Recordings” te “Technosphere” Tiranë

🔊 Ky është ritmi i natës së së shtunës! 17/02

Bëhuni gati për të kërcyer me ritmet e Electro, Drum & Bass dhe Jungle në klubin tonë elektrizues @technospheretirana.
Bashkohuni me ne teksa ngremë gjallërinë me basin tronditës që do t’ju bëjë të lëvizni si kurrë më parë! 🥁

Hyrja: 5 €

Vajzat falas deri në: 23:59 🏃‍♀️🏄‍♀️

Date

17/02/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

23:00

Location

“Technosphere” Tiranë
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart