Panairi i 25-të i Librit 16-20 nentor

Panairi i 25-të i Librit, Tirana 2022!
Ngjarja me e madhe letrare e vitit, libra te rinj, autore, perkthyes, prezantime, konkurse, konferenca etj…. dhe sidomos LEXUES shume lexues.
Ju mirepresim te gjitheve.
Tags:

Date

16 - 20/11/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

10:00 - 20:00

Cost

Hyrje e lire

Location

Pallati i Kongreseve
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart