Promovim librash nga Stefan Çapaliku te “Tulla Culture Center” Tiranë

TULLA – Culture Center ka kënaqësinë t’iu ftojë në:

Promovimin e librave “Një engjëll veshë me frak” fitues i çmimit Kombëtar të Letërsisë si romani më i mirë i vitit 2022 dhe “albumi i thashethemeve” nga autori Stefan Çapaliku.

Data: 24 Janar
Ora: 18:00
Hyrja e lirë

Ju mirëpresim!

Date

24/01/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

18:00

Cost

Hyrje e lire

Location

Tulla Culture Tiranë
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart