Promovim libri “Themeluesi, Lidershipi i Ismail Qemalit” te Libraria “Adrion” Tiranë

Miq të Adrion,
Jemi të lumtur t’ju ftojmë në takimin me studiuesin Evarist Beqiri, autor i librit mjaft të njohur “Themeluesi, Lidershipi i Ismail Qemalit.” Ky event që do të zhvillohet në ambientet e librarisë tonë në datë 24 Janar në orën 18:00, do të mbahet me rastin e 180 vjetorit të lindjes dhe 105 vjetorit të vdekjes së Ismail Qemalit.

Në këtë takim do të keni mundësinë të njiheni më nga afër me jetën dhe figurën e Ismail Qemalit.
Librin do ta gjeni me 15% zbritje ku mund të merrni dhe autografin tuaj.

Date

24/01/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

18:00

Location

Libraria "Adrion"
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart