Search
Close this search box.

Recital “Rroft Parodia” te Teatri “Petro Marko” Vlorë

Recital “Rroft Parodia” në teatrin “Petro Marko”✨!
🗓️ Datat: 7, 8 dhe 9 Qershor
⏰ Ora:19:30

📍Teatri “Petro Marko”

Ejani dhe përjetoni një natë plot humor dhe emocione.Mos e humbisni këtë shfaqje të veçantë që premton të jetë
një pervojë e paharrueshme!

Date

07 - 09/06/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:30 - 19:30

Location

Teatri Petro Marko Vlorë
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart