Search
Close this search box.

Takoni Babagjyshin te Pazari i Gjirokastres

Nuk e keni parë akoma @pazari_gjirokaster të dekoruar për festat e fundvitit?

Epo ja ku vjen ftesa për të gjithë ju!

Ditën e Shtunë në mëngjes ejani të takojmë Babagjyshin🧑‍🎄 dhe elfët 🦌për të bërë foton e vitit dhe dorëzuar letrën📮 me dëshirën për dhuratë🎁.

Date

10 - 11/12/2022
Aktivitete të Përfunduara

Time

10:30 - 18:00

Cost

Hyrje e lire

Location

Gjirokaster
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart