Teatri “10 vjet Martesë” te Teatri “Bylis” Fier

🎭 “𝟏𝟎 𝐕𝐉𝐄𝐓 𝐌𝐀𝐑𝐓𝐄𝐒Ë” 💍
🗓️ Datat: 1️⃣6️⃣ & 1️⃣7️⃣ MAJ

Një komedi e pabesueshme që sjell momente plot gaz dhe përvoja të paharrueshme pas një dekade martesë!

📖 Autor: Alil Vardar
📜 Përkthyes: Ylljet Aliçka
🎬 Regjisore: Andia Xhunga

✨ Duo e mrekullueshme në skenë:

• Andia Xhunga
• Gentian Zenelaj

🗓️ Datat: 1️⃣6️⃣ & 1️⃣7️⃣ MAJ

⏰ Ora: 19:00

📞 Rezervoni: 069 993 1181

🎫 Bileta: 300 Lekë
📍Teatri “Bylis”

Date

16 - 17/05/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00 - 19:00

Location

Teatri Bylis Fier
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart