Teatri “Nje dasme e hatashme” ne Pogradec

DASMA E HATASHME DREJT KORÇËS, PAS SUPERSUKSESIT NË ELBASAN, DURRËS, TIRANË DHE BERAT.

me 20 Mars ne Pogradec. MOS E HUMBISNI ME ASGJË KËTË KOMEDI TË ÇMËNDUR.

PËR BILETËN TUAJ TELEFONONI NË 📲 0699115131

Date

20/03/2023
Aktivitete të Përfunduara

Time

17:00

Location

Pogradec
QR Code

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *