Search
Close this search box.

Teatri “Një martesë në dy” te Teatri “Skampa” Elbasan

PREMIERA MË E RE NË TEATRIN “SKAMPA” PO VJEN MIQ…!!!

🎭 Komedia‼️NJË MARTESË NË DY‼️ e autorit Jean Pierre Martinez.

Kjo komedi plot situata komike ku personazhet ndodhen me një këmbë brenda e tjetrën jashtë unazës martesore.Të dashuruar, por nën sherrin e përditshëm që martesa ofron.Një pronë familjare bën të vështirë që disa vendime të zbatohen dhe…..

▪️Regjia: Donard Hasani
▪️Skenograf – Kostumograf: Erald Bakalli
▪️Formulimi muzikor: Albana Dardha.

▶️ Me aktorët:
Hervin Çuli / Luli Bitri / Ilirda Bejleri / Drini Hasani

🗓 6️⃣ – 7️⃣ – 8️⃣ Qershor
🕖ra 1️⃣9️⃣ : 3️⃣0️⃣
📌 TEATRI “SKAMPA” ELBASAN
🎫 Rezervoni biletat në 📞 069 65 39 477

Date

06 - 08/06/2024
Aktivitete të Përfunduara

Time

19:00 - 19:00

Location

Teatri Skampa Elbasan
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart