Search
Close this search box.

Teatri për fëmijë “Aladin” nga “Klea Huta Academy” te Teatri Kombëtar Eksperimental “K.Spahivogli” Tiranë

“Aladin”, prodhimi më i ri i “Klea Huta Academy” ju mirëpret të gjithëve në premierën e tij, ora 19:00, më 13 Qershor. 🧞‍♂️😍
Në 4 data, 13, 14, 15 dhe 16 Qershor të vegjëlit tuaj do të marrin esencën magjike të “Aladinit”, në Teatrin Eksperiemental Kujtim Spahivogli!

Nxitoni të rezervoni biletën tuaj në nr: 069 27 82 878
Pasditet e verës duhen shijuar siç u takon!🥰☀️

Date

13 - 16/06/2024
Në zhvillim

Time

19:00 - 19:00

Location

Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart