Search
Close this search box.

“Van Gogh Immersive Experience Silent Disco” te Qendra e Artit “Agimi” Tiranë

Van Gogh Immersive Experience Silent Disco:

Qendra Kulturore Agimi Feston 1 Vit!

Festojmë një vit plot art dhe evente magjike me një fundjavë të paharrueshme, ku ekspozita immersive e Van Gogh ndërthuret me ritmet elektrizuese të një Silent Disco Party. Për të shënuar këtë përvjetor të veçantë, ju ftojmë të zhyteni në botën vibrante të ngjyrave dhe tingujve të “Van Gogh Immersive Experience Silent Disco”, ndërsa veprat e Van Gogh marrin jetë përreth teje.

Një Përvojë Multi-Sensoriale

Ekspozita Immersive: Shetisni në botën magjepsëse të Van Gogh, ndërsa pikturat e tij të ikonike projektohen në mure, duke krijuar një përvojë 360-gradëshe. Një përvojë që do të zgjojë shqisat dhe do të ushqejë shpirtin tuaj.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

14 - 15/06/2024

Time

20:00 - 22:00

Location

Qendra e Artit "Agimi"
Kategorite
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Almanart